Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

Jeśli jesteś na naszej witrynie, zapewne mamy do czynienia z fanem motocykli! Tym samym, jesteś świadom, że motocykl poza dodawaniem wiele adrenaliny i przyjemności, wymaga od nas dbałości oraz troski o jego wnętrze i prawidłowe działanie! Proces rozpoczyna się tuż przy pierwszym użytkowaniu, a dalsza eksploatacja jest niemałym testem, czy będziemy w stanie sprostać wymaganiom naszego ulubieńca.

 

Czytaj więcej...

Znakomite funkcjonowanie konkretnych części motoryzacyjnych zawdzięczamy wielu aspektom, choć jako dumni posiadacze - powinniśmy zacząć od podstaw. Kluczowym atrybutem, który pozwala nam funkcjonować jest przepływ krwi - sytuację możemy porównać z substancjami, które wlewamy do naszego środka motoryzacji.

Oleje motocyklowe Valvoline - stworzone z troski o drzemiącą siłę

Valvoline zdobywa zaufanie klientów od 150 lat! Przodujący dostawca technologii środków smarnych, odpowiada za globalną sieć laboratoriów badawczo-rozwojowych. Jest więc synonimem jakości, wypracowanej przez lata zdobywania doświadczenia. Aby uświadomić sobie istotę działania, zachęcamy do zapoznania się z podstawowymi funkcjami stosowania olejów.

Jeśli będziemy świadomi ich znaczenia, dobranie właściwych produktów będzie o wiele prostsze! Bez znacznej odporności na ścieranie podczas wysokich obrotów silnika, wysoką temperaturę, a w tym chłodzenia silnika naszego cuda, nie bylibyśmy w stanie poruszać się motocyklem. Oczywiście na zakres prawidłowego działania mają wpływ również czynniki takie jak zapobieganie korozji, tłumienie, a nawet uszczelnianie. Nie będąc fachowcem, trudno od razu wyczuć różnicę w działaniu, więc korzystanie ze sprawdzonych, polecanych producentów jest kluczowe. Sklepy oferują doprawdy szeroki zakres specyfików, jednak musi zostać dobrany odpowiedni rodzaj bazy olejowej, klasę jakościową i współczynnik lepkości.

Oleje motocyklowe w sklepie Najlepszeoleje.pl

Nasz asortyment obejmuje m.in. olej motocyklowy Valvoline, opinie są zgodne z właściwościami oferowanymi przez producenta, a w tym przedstawionymi cechami. Są dedykowane m.in. do czterosuwowych silników motocyklowych (4T) a sam produkt jest półsyntetyczny. Wykorzystanie możliwie najkorzystniejszych olejów utlenionych, pozwala na szybki zimny rozruch - odpowiada za to lepkość SAE 10W40. Niebagatelną zaletą jest smarowanie w dużym zakresie temperatur, Valvoline rekomenduje użytkowanie również w układach z mokrym sprzęgłem. Kolejna linia dedykowana dla silników dwusuwowych (2T) doprowadza do zminimalizowania dymienia, zwracając szczególną uwagę na zabezpieczenie przed korozją i - dzięki zastosowaniu wyselekcjonowanych olejów utlenionych. Cechą wspólną jest więc gwarantowana ochrona, która pozwoli cieszyć się naszym sprzętem jak najdłużej, osiągając najlepsze wyniki.

Miejmy na uwadze, że olej do motocykla Valvoline znacząco pomaga nam dbać o środek motoryzacji, natomiast sami musimy troszczyć się o jego wymianę. Regularna - jest obietnicą ku bezpiecznej, pozbawionej niespodzianek trasy. Nasz sklep oferuje korzystne ceny oraz możliwość nabycia produktów w różnorodnych wariantach - w tym względem pojemności oraz nabywania zestawów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl