Firma Mann produkuje filtry nie tylko do samochodów. Jest specjalistą i światowym producentem w tej branży. Posiada swoje oddziały na całym świecie, także w Polsce. To ułatwia dystrybucję produktów, zmniejsza koszty bez utraty ich jakości.

Podstawowa praca, jaką wykonują to oczyszczanie, ale właśnie ona jest niezwykle istotna w prawidłowej eksploatacji auta. Dobrej jakości filtry Mann usprawniają pracę poszczególnych części.

Filtr oleju Mann dla ochrony silnika. Dobierz odpowiedni filtr Mann do swojej marki samochodu.

Olej, który zapewnia odpowiednie smarowanie silnikowi, sam potrzebuje ochrony. Podczas pracy zostaje zanieczyszczany. Brudny olej traci swoje właściwości. Zmienia swoją lepkość, drobinki brudu dostają się do silnika. . Filtr oleju Mann skutecznie temu zapobiega. Wymieniamy go przy każdej wymianie oleju, raz w roku lub co 15 tys. km.

Dobierz filtr oleju Mann do swojej marki samochodu. Wymieniasz wkład i dopasowujesz go do obudowy, lub kupując filtr puszkowy, wymieniasz całość. Możesz zdecydować się na standardowy papierowy lub bawełniany, najczęściej stosowany w samochodach sportowych.

Filtr oleju Mann zapewnia dłuższą trwałość twojego silnika, bo czysty olej lepiej go chroni.

Z katalogiem filtrów Mann łatwo dopasujesz go do swojego auta. Wybierz filtr powietrza Mann.

Korzystając z katalogu filtrów Mann, dobierzesz precyzyjnie potrzebny Ci filtr do marki Twojego samochodu. To ważne, żeby jego działanie było sprecyzowane pod konkretny model i wymogi, jakie zaleca producent.

Filtr powietrza Mann to kolejny filtr, który chroni silnik auta. To mieszanka paliwa i powietrza właśnie daje mu moc. Im lepsze i czystsze powietrze, tym lepsze osiągi uzyska i mniej paliwa będzie zużywać.

Filtr powietrza oczyszcza je z najmniejszych drobinek. Im większe zanieczyszczenie wokół nas, tym szybciej filtr się zużywa. Smog, spaliny i kurz na drodze stanowi zagrożenie dla silnika, dlatego najlepiej używać najlepszych dostępnych filtrów powietrza Mann, żeby zapobiegać mikrouszkodzeniom.

Wymiana filtra powietrza zalecana jest raz w roku lub co 20 tys. km.

Polecamy również filtr paliwa Mann oraz ważny dla zdrowia filtr kabinowy Mann.

Filtry paliwa Mann czyszczą je z cząstek stałych. To chroni cały układ wtryskowy, który sam w sobie jest drogą częścią w przypadku zepsucia się. Wymieniamy cały filtr lub tylko wkład. Najlepiej zrobić przed zimą, ponieważ wtedy w układzie paliwowym odkłada się w/oda. W samochodach benzynowych producenci zalecają wymianę co 100 tys. km, w wysokoprężnych silnikach diesla nawet co 30 – 50 tys. km.

 

Nie zapominajmy także o ochronie samych siebie. Filtry kabinowe Mann chronią nas użytkowników auta przed zanieczyszczeniami z ulicy. Spaliny, szkodliwe gazy, kurz, pyłki roślin dostają się przez kratki nawiewu. Dzięki częstej wymianie filtrów kabinowych likwidujemy brzydki zapach, ograniczamy parowanie szyb i lepiej znosimy każdą podróż.

Mann Filtron produkuje wszystkie potrzebne filtry samochodowe. Ich regularna wymiana, to niski koszt w porównaniu z wymianą całych podzespołów, które dzięki nim są chronione. Filtry Mann to najlepsza jakość u jednego producenta.