Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

To właśnie dzięki silnikowi możliwe jest działanie samochodu. Jednak ten na nic się nie zda bez dostarczania mu oleju odpowiedniej jakości. Ważnym elementem całego układu napędowego jest filtr oleju. Dzięki temu wynalazkowi możliwe jest zatrzymanie transportowanych przez olej zanieczyszczeń, które w innym wypadku dostałyby się do komory spalania. W trakcie codziennej eksploatacji pojazdu z oleju wytrącają się substancje, które także mogłyby negatywnie wpłynąć na żywotność silnika, gdyby nie zastosowanie w nim filtra właśnie. Pamiętaj o tym, że sprawny samochód to gwarancja komfortowej jazdy, a także Twojego bezpieczeństwa.

 

 

Czytaj więcej

W ofercie naszego sklepu znajdują się wysokiej jakości filtry oleju Filtron, które cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród wielu kierowców na całym świecie. Filtry tego producenta charakteryzują się bardzo wysoką wydajnością, dzięki czemu zanieczyszczony olej nie naraża Twojego silnika na uszkodzenie.

Filtron - filtry oleju wysokiej jakości

Filtron to firma, która powstała w 1982 roku i od tego czasu dostarcza klientom na całym świecie produkty, które są bezawaryjne i wydajne. Jest to marka znana na właściwie całym świecie, a polscy kierowcy bardzo sobie cenią jej towary. Filtry oleju Filtron to efekt wieloletniego doświadczenia w dziedzinie filtracji, a także nowoczesnych rozwiązań technologicznych. W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór modeli filtrów tego producenta.

Materiały, które wykorzystane są w tych towarach, będą zawsze kontrolowane laboratoryjnie, więc sprostają nawet najtrudniejszym warunkom eksploatacji. W filtrze bardzo ważna jest jego szczelność, by we właściwy sposób spełniał swoją funkcję. W związku z tym Filtron zadbał o to, by wszystkie jego filtry przeszły liczne i wymagające testy szczelności. Kupując filtr tego producenta, masz pewność, że jest odporny na przeciekanie oleju. Zawory w filtrach oleju Filtron są zaprojektowane tak, by spełnić Twoje indywidualne oczekiwania.

Filtron - filtry w dobrej cenie

Sklep najlepszeoleje.pl powstał, by dostarczać polskim kierowcom produktów najwyższej jakości. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, więc zadbaliśmy o odpowiednią selekcję towarów, które znajdują się w naszym asortymencie. Stawiamy na profesjonalizm i uczciwość, więc wszystkie filtry oleju Filtron, które u nas znajdziesz, są oryginalne i gotowe do pracy. Najważniejsze jest dla nas Twoje dobro, więc zachęcamy Cię do kontaktu z naszymi wykwalifikowanymi pracownikami, jeżeli miałbyś wątpliwości co do tego, jaki filtr będzie najlepszy do Twojego samochodu.

Zadbaliśmy również o to, by ceny, które Ci oferujemy, były atrakcyjne oraz konkurencyjne względem innych sklepów zajmujących się handlem produktami firmy Filtron. Nasi dotychczasowi klienci mają bardzo dobre opinie dotyczące współpracy z nami, więc zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy terminowi, więc paczka dotrze do Ciebie szybko, bardzo dobrze zapakowana - co wyklucza ryzyko jakiegokolwiek uszkodzenia w trakcie transportu.

 

 

Filtr kabinowy K1001 FILTRON Filtr kabinowy K1001 FILTRON
Producent: FILTRON
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
Filtr kabinowy K1001A FILTRON Filtr kabinowy K1001A FILTRON
Producent: FILTRON
Cena: 44,00 zł
szt.
zobacz więcej
Filtr kabinowy K1002 FILTRON  Filtr kabinowy K1002 FILTRON
Producent: FILTRON
Cena: 28,00 zł
szt.
zobacz więcej
Filtr kabinowy K1002A FILTRON Filtr kabinowy K1002A FILTRON
Producent: FILTRON
Cena: 58,00 zł
szt.
zobacz więcej
Filtr kabinowy K1003 FILTRON  Filtr kabinowy K1003 FILTRON
Producent: FILTRON
Cena: 57,00 zł
szt.
zobacz więcej
Filtr kabinowy K1004 FILTRON Filtr kabinowy K1004 FILTRON
Producent: FILTRON
Cena: 33,00 zł
szt.
zobacz więcej
Filtr kabinowy K1004A FILTRON Filtr kabinowy K1004A FILTRON
Producent: FILTRON
Cena: 46,00 zł
szt.
zobacz więcej
Filtr kabinowy K1006 FILTRON Filtr kabinowy K1006 FILTRON
Producent: FILTRON
Cena: 19,00 zł
szt.
zobacz więcej
Filtr kabinowy K1006A FILTRON Filtr kabinowy K1006A FILTRON
Producent: FILTRON
Cena: 41,00 zł
szt.
zobacz więcej
Filtr kabinowy K1009 FILTRON  Filtr kabinowy K1009 FILTRON
Producent: FILTRON
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
Filtr kabinowy K1014 FILTRON Filtr kabinowy K1014 FILTRON
Producent: FILTRON
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
Filtr kabinowy K1014A FILTRON Filtr kabinowy K1014A FILTRON
Producent: FILTRON
Cena: 57,00 zł
szt.
zobacz więcej
Filtr kabinowy K1015 FILTRON Filtr kabinowy K1015 FILTRON
Producent: FILTRON
Cena: 56,00 zł
szt.
zobacz więcej
Filtr kabinowy K1016 FILTRON Filtr kabinowy K1016 FILTRON
Producent: FILTRON
Cena: 43,00 zł
szt.
zobacz więcej
Filtr kabinowy K1016A FILTRON Filtr kabinowy K1016A FILTRON
Producent: FILTRON
Cena: 78,00 zł
szt.
zobacz więcej
Filtr kabinowy K1022 FILTRON Filtr kabinowy K1022 FILTRON
Producent: FILTRON
Cena: 34,00 zł
szt.
zobacz więcej
Filtr kabinowy K1030 FILTRON Filtr kabinowy K1030 FILTRON
Producent: FILTRON
Cena: 28,00 zł
szt.
zobacz więcej
Filtr kabinowy K1032 FILTRON Filtr kabinowy K1032 FILTRON
Producent: FILTRON
Cena: 33,00 zł
szt.
zobacz więcej

Rodzaje dostępnych filrtów samochodowych Filtron. Wybierz z katalogu Filtrona

Każdy z filtrów samochodowych Filtron, mimo że niewielki i nie taki drogi skutecznie chroni podzespoły przed naprawdę sporymi kosztami ewentualnej naprawy. Właśnie dlatego warto pilnować terminu ich wymiany, robić to regularnie według zaleceń producenta.

Filtr powietrza – chroni silnik i usprawnia procesy w nim zachodzące dzięki dostarczaniu mu idealnie oczyszczonego powietrza. Wpływa to na jakość jego pracy, obniża zużycie paliwa i zapobiega uszkodzeniom, jakie mogłyby spowodować drobinki kurzu. Nasze powietrze, zwłaszcza w aglomeracjach miejskich jest mocno zanieczyszczone. Należy to uwzględnić przy częstotliwości wymiany filtra. Nowoczesne materiały i metody stosowane przez markę Filtron zapobiegają przywieraniu do siebie poszczególnych plis, zapewniają wysoką skuteczność filtrowania, a uszczelki zachowują swoje właściwości w każdej temperaturze.

Filtry oleju zapewniają prawidłowe smarowanie silnika czystym olejem, co zmniejsza tarcie i zużycie podzespołów. Przedłuża żywotność silnika i właściwości smarne oleju. Szczelność filtrów Filtron zapobiega wyciekom oleju. Zawory są idealnie dopasowane do wymagań producenta samochodu. Stosowane są zamienniki materiałów metalowych na tworzywo sztuczne. Zmniejsza to wagę filtra i ułatwia jego bezpieczną utylizację.

Filtr paliwa czyści paliwo z cząstek stałych jak rdza, metal, brud. Oczyszcza także układ paliwowy ze zbierającej się w nim wody. Ma to wpływ na moc silnika i jego stabilną pracę.

Filtr kabinowy oczyszcza powietrze w kabinie, którym oddycha kierowca i pasażerowie. To ważne, ponieważ tuż przy ulicy gromadzi się ogromna ilość zanieczyszczeń z setek pojazdów, które są szkodliwe dla zdrowia. Filtry kabinowe Filtron z aktywnym węglem chroni nas szkodliwymi substancjami, zapewnia świeży zapach, a system Protect + zapobiega rozwoju alergenów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl